В кінці 2018 року міжнародна компанія Glovo вийшла на український ринок. Зовсім недавно популярний marketplace став доступний жителям Львова.

Сьогодні можна glovo львів замовити доставку в будь-який район міста. Кур’єрська служба працює оперативно, забезпечуючи доставку протягом 30-40 хвилин. Імовірно найближчим часом компанія почне роботу на території Миколаєва, Запоріжжя та Вінниці. На сьогоднішній день український підрозділ компанії налічує близько 500 кур’єрів. Клієнти можуть замовити продукти харчування і будь-які інші товари. Сервіс функціонує в містах-мільйонниках. Тепер же, завдяки розширенню географічної політики компанії, до цього списку увійшов і Львів.

Звернення до представника кур’єрської служби здійснюється через спеціальний додаток. Оплата може здійснюватися готівкою та безготівковим способом. Передбачена доставка посилки вагою до 9 кілограм по території міста.

Комфортний сервіс Glovo

Замовлення послуги здійснюються через додаток, доступний для iOS і Android пристроїв. Замовити можна практично все що завгодно, починаючи від продуктів харчування з ресторану і закінчуючи будь-доставкою. Величезною перевагою для клієнтів є можливість відстежування місцеположення кур’єра. При цьому додаток дозволяє контактувати з кур’єром безпосередньо в чаті, а також за допомогою дзвінків. Потенційний клієнт може вибрати кур’єра, який знаходиться на найближчій відстані. Це дозволяє істотно прискорити доставку товару.

Про компанію

Glovo є італійскою компанією. Її підрозділи працюють в сотнях міст по всій Європі. При цьому стартап планує розвивати географічну присутність на інших материках, в тому числі на території Південної Америки. Компанія робить акцент на доступних послугах, невисокій вартості доставки та забезпеченні максимального комфорту замовникам.